Sosyal Tesisler

ANKARA HAKİMEVİ
Konum:
Tavuskuşu Sok. No:18 Dikmen / ANKARA adresinde bulunan Ankara Hâkimevi, Kızılay Merkezden araçla ulaşım mesafesi 5 dakikadır.
Konaklama Hizmeti:
Büyük yataklı 17, iki yataklı 77 ve üç yataklı 13 oda olmak üzere toplam 107 oda, 210 yatak kapasitesi ile mensup ve misafirlerimizin hizmetindeyiz.
Yemek Hizmeti:
Geleneksel Türk Mutfağına özgü yemeklerimizin sunulduğu, özel tasarımıyla dikkat çeken Mavi Salonumuz 125 kişilik kapasitesi ile alakart ve günlük değişen  özel mönü seçenekleriyle hizmet vermektedir.
Yazlık ve kışlık kafeteryalarımız hizmete açılmıştır.
Toplantı Hizmeti:
Konferans Salonu (151 kişilik), Pembe Salon (50 kişilik), 1. Kat Toplantı Salonu (30 kişilik), Özel Salon (30 kişilik) ve Tv Salonu (18 kişilik) ile toplantı, seminer ve çalıştay gibi organizasyonlara hizmet vermekteyiz. 
Tüm salonlarımızda perde ve projeksiyon mevcuttur. Çalışma aralarında hoş sohbetlerin yapıldığı sırada isteğe göre kendi üretimimiz tatlı ve tuzlu çeşitler ile çay ve kahvenin servis edildiği cafee break imkanımız vardır.
Diğer Hizmetler:
24 saat açık önbüro (resepsiyon), 24 saat açık oda servisi, emanet kasa, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi, internet odası, faks ve fotokopi, kıyafet değişim odası, terzi, çamaşırhane, kuru temizleme,  bayan kuaförü, erkek kuaförü ve işyurdu hediyelik eşya satış mağazası.