Sosyal Tesisler

                                   ADALET TEŞKİLATINI GÜÇLENDİRME VAKFININ    
                                                          TARABYA’DAKİ İNCİSİ

KONAKLAMA

Tesisimiz 61 oda ve 138 yatak kapasitesine sahiptir. Havuz ve bahçe manzaralarına sahip odalarımız kendi içinde huzuru barındırmaktadır. Odalarımızda Lcd Tv, minibar, büyük duvar aynası, ikram seti, sabit telefon, seccade , ilave pike, terlik, saç kurutma makinesi, yedek yastık, duş jeli, şampuan, el sabunu, ayak havlusu, duş havlusu, el havlusu, DND butonu, fransız balkon, merkezi iklimlendirme sistemi.

RESTAURANT
Tesis bünyesinde 350 ve 100 kişilik kapalı restoranımızın güler yüzlü personeli ile Türk ve dünya mutfağından eşsiz seçilmiş zengin menü çeşitleri, usta aşçılarımızın marifetli ellerinden keyifle sofranıza sunulmaktadır. Hafta içi ve hafta sonları hem göze hem de damağa hitap eden zengin açık büfe kahvaltılarımız misafirlerimizin beğenisine sunulmaktadır. Ala Carte Restoranımızı grup rezervasyonları için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.  Zevkli ve renkli koltukları ile size evinizdeki ortamı aratmayacak Lobi bar ve kafeterya ile misafirlerinizi gönül rahatlığı ile  ağırlayabilirsiniz.  Bahçe ve deniz manzarasına sahip Lobi vitamin bar da günlük taze sıkılmış meyve kokteyllerini tadabilirsiniz.

TOPLANTI SALONLARI
Başarılı bir iş toplantısı, keyifli bir bayi gezisi veya kapsamlı bir seminer için son teknoloji sistemlerine sahip 30 kişiden 350 kişiye kadar istenilen düzeyde hazırlanabilen salonlarımızdan istediğinizi tercih edebilirsiniz.

BANKET VE ORGANİZASYON
Tesisimizde 400 kişilik havuz başı açık alan, 350 kişilik kapalı alanında düğün ve diğer davet organizasyonları yapılabilmektedir. Süslemesinden pastasına bütün organizasyonu kendisi takip eden tesisimiz, İstanbul’un en iyi düğün mekanları arasın da yer almaktadır. Havuz ortasında platform ile nikah kıyılan ilk havuz başı olarak diğer mekanlara ilham olmuştur. Kına ve doğum günü gibi özel organizasyonlar için butik salonlarımızı kullanabilirsiniz.

SOSYAL AKTİVİTELER
Tesisimizde 2 adet bilardo oyun masası, 1 adet masa tenisi, oyun salonu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları bulunmaktadır.Unutmayin; Burada, Evinizdesiniz…

İSTANBUL HAKİMEVİ

Adres: Ferah evler Dedeman Camii yani No:157 Sarıyer-Tarabya/İSTANBUL

Bilgi ve Rezervasyon İçin
Tel :
 0212 223 19 52- 223 49 59 
Fax : 0212 223 18 90